Bloki United mistrzami VIII edycji CLA

W meczu na szczycie Bloki United nadspodziewanie łatwo zwyciężyły dotychczasowego lidera rozgrywek - Chelsea Rożka - i sięgnęły po tytuł mistrza wiosennej edycji CLA w roku 2015. Serdecznie gratulujemy!

Tym samym drużyna Bloków odzyskała tytuł mistrzowski zdobyty przed rokiem i stracony jesienią na rzecz CMC Dąbrowa Górnicza. Biorąc pod uwagę, że grające w tym sezonie CLA Zagłębie Dąbrowskie jest kontynuacją CMC należy zauważyć, że pierwsza czwórka z poprzedniego sezonu pozostała bez zmian, ale zajęła miejsca w odwrotnej kolejności.
Piąte miejsce obronili Raptors, lepszy wynik niż jesienią osiągnęła drużyna SFA, a o dwa miejsca niżej niż poprzednio uplasowały się FC Diablo i FMC.

Uroczyste zakończenie sezonu planowane jest na 28 czerwca - serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że w tym dniu zostanie rozegrany również miniturniej o Puchar CLA. Do gry uprawnieni są zawodnicy zgłoszeni do gry w sezonie wiosennym 2015 (w tym również ci, którzy z różnych powodów byli zastępowani przez innych zawodników).