Puchar Fair-play dla FMC

Klasyfikację fair-play w sezonie wiosennym 2015 Czeladzkiej Ligi Amatorów wygrała drużyna FMC (20 pkt karnych), której zawodnicy w tym sezonie tylko dwukrotnie byli karani żółtymi kartkami. Na podium rankingu dżentelmenów boiska uplasowały się też Bloki United oraz Raptors Czeladź (po 75 pkt karnych), przy czym o wyższej pozycji pierwszej z tych drużyn przesądziło wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej zakończonego w niedzielę sezonu. Szczegóły w zakładce fair-play: http://cla-czeladz.futbolowo.pl/fair-play

Przypominamy o obowiązku uregulowania zaległych kar za żółte i czerwone kartki:
Sparta 20 złotych (4 żółte kartki)
M&M Gastro 5 złotych (1 żółta kartka)
CCKomputery.pl 10 złotych (2 żółte kartki)
Zagłębie Dąbrowskie 5 złotych (1 żółta kartka)
FC Diablo 10 złotych (1 czerwona kartka)
Zaległości należy uregulować do 28 czerwca lub tego dnia przy okazji uroczystości zakończenia sezonu.

Z przyjemnością informujemy, że żaden z zawodników w minionym sezonie nie pauzował za żółte kartki.
Z pięciu zawodników, którzy otrzymali czerwone kartki, dwóch już odbyło karę zawieszenia podczas zakończonego sezonu. Informujemy, że pozostali zawodnicy są zawieszeni na jedno spotkanie i zobowiązani są odbyć karę w pierwszej kolejce nowego sezonu. Chodzi o zawodników Bad Boys (Michał Bareła i Andrzej Pasoń), którzy otrzymali czerwone kartki w ostatniej kolejce sezonu wiosennego, oraz o zawodnika FC Diablo (Mariusz Ziółek), który otrzymał wykluczenie w przedostatniej kolejce, ale nie odbył kary, gdyż jego drużyna nie przystąpiła do meczu ostatniej kolejki.