Nic nie wiadomo czyli arcyciekawa ostatnia kolejka

Przed ostatnią kolejką CLA nie znamy jeszcze ostatecznych rozstrzygnięć dotyczących mistrzostwa ligi, medalowych pozycji, a także drużyny, której przyjdzie zająć ostatnie miejsce w lidze. Najlepszą wiadomością jest to, że rozstrzygnięcia zapadną w meczach między zainteresowanymi drużynami.

Na mistrzostwo CLA szansę mają jeszcze dwie drużyny: Chelsea Rożka i Bloki United. W niedzielę o 9.00 (boisko SP3) dojdzie do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy nimi i bardzo trudno jest wskazać faworyta tego meczu. W przypadku remisu mistrzem zostanie Chelsea Rożka.

W meczu Bad Boys - Zagłębie Dąbrowskie (boisko LO, godz. 10.00) rozstrzygnie się sprawa trzeciego miejsca (Bad Boys zajmie je jeśli przynajmniej zremisuje), a niewykluczone jest również, że i drugiego - Bad Boys ma szansę wyprzedzić Bloki United, o ile drużyna z Bloków przegra, a Bad Boysi odniosą zwycięstwo. Teoretycznie szansę na wicemistrzostwo ma również Zagłębie Dąbrowskie, ale różnica bramek decydująca w przypadku równej ilości punktów przemawia zdecydowanie na niekorzyść ZD.

Na piąte miejsce szansę mają jeszcze aż cztery drużyny: FC Diablo, SFA Polska, Raptors i Plejbojz. Jako pierwsi karty pokażą Plejbojzi, którzy o godz. 10.00 (boisko SP3) zagrają z M&M Gastro. O godz 11.00 zagrają Raptors z FMC (boisko LO) i, w bezpośredniej konfrontacji, Diablo z SFA (boisko SP3).

O przedostatnie miejsce zagrają o godz. 9.00 (boisko LO) CCKomputery.pl i Sparta. Sparcie wystarcza remis w tym meczu, aby obronić się przed spadkiem na ostatnią pozycję.

Nierozstrzygnięta jest jeszcze również rywalizacja o miano najlepszego strzelca. Przewaga Michała Szafarczyka nad rywalami jest dość wyraźna, ale czy bezpieczna?

Serdecznie zapraszamy na ostatnią kolejkę CLA na boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Staszica) i Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Grodziecka). Emocji z pewnością nie zabraknie!