Ostatnia kolejka i uroczystość zakończenia ligi w sobotę, 11 czerwca godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników CLA, a także kibiców wszystkich drużyn w najbliższą sobotę, 11 czerwca, o godz. 18.00 na Stadion im. Józefa Pawełczyka w Czeladzi, gdzie odbędą się mecze ostatniej kolejki sezonu wiosennego CLA, a także uroczystość zakończenia ligi.
Na godz. 18.30 zaplanowano dwa mecze: FMC w meczu o II miejsce zmierzy się z CCKomputery.pl, a w meczu rozgrywanym równolegle mający jeszcze szansę na III miejsce Raptors zagrają z SFA.
W ostatnim meczu sezonu piłkarze Chelsea Rożka zmierzą się ze Spartą, mecz ma się rozpocząć około 19.30.

Organizatorzy nie wykluczają wcześniejszego rozpoczęcia meczów, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich już na godz. 18.00. Dla wszystkich zawodników zostanie przygotowany poczęstunek w postaci kiełbasy z grilla i złocistego napoju.