Start nowego sezonu 11 września o godz. 9.00

Jak zwykle we wrześniu startuje jesienna edycja CLA. Tym razem start zaplanowano na 11 września, a udział w rozgrywkach weźmie 8 drużyn.
Inauguracja zapowiada się bardzo ekscytująco, bo już w pierwszym meczu (godz. 9.00) dojdzie do derbów Osiedla Rożka - Mistrz Chelsea zmierzy się z beniaminkiem Brygadą. Kolejne mecze również zapowiadają się atrakcyjnie: o godz. 10.00 Raptors zagra z SFA, a to właśnie ta drużyna w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu pozbawiła Raptors miejsca na podium wiosennych rozgrywek, Sparta zmierzy się z drugim beniaminkiem - Galactic Team (godz. 11.00), a kolejkę w południe zamknie pojedynek medalistów poprzednich rozgrywek - FMC i CCKomputery.pl. Emocji z pewnością nie zabraknie!